kolo 1
|
8 Avgust, Petak
|
Preston – Nots kaunti
|
|
1:1
|
|
Fleetwood Town – Crewe Alexandra
|
|
2:1
|
|
Port Vale – Walsall
|
|
1:1
|
|
Colchester Utd – Oldham Athletic
|
|
2:2
|
|
Milton Keynes Dons – Gillingham
|
|
4:2
|
|
Yeovil Town – Donkaster
|
|
0:3
|
|
Rochdale – Piterboro junajted
|
|
0:1
|
|
Brentford – Koventri Siti
|
|
3:2
|
|
Swindon – Skantorp junajted
|
|
3:1
|
|
Leyton Orient – Chesterfield
|
|
1:2
|
|
Barnsley – Carlisle Utd
|
|
0:1
|
|
Šefild junajted – Bristol siti
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 2
|
15 Avgust, Petak
|
Piterboro junajted – Milton Keynes Dons
|
|
3:2
|
|
Oldham Athletic – Leyton Orient
|
|
1:3
|
|
Crewe Alexandra – Barnsley
|
|
1:2
|
|
Carlisle Utd – Swindon
|
|
1:0
|
|
Skantorp junajted – Preston
|
|
0:4
|
|
Koventri Siti – Šefild junajted
|
|
1:0
|
|
Gillingham – Yeovil Town
|
|
2:0
|
|
Nots kaunti – Fleetwood Town
|
|
0:1
|
|
Chesterfield – Rochdale
|
|
2:1
|
|
Walsall – Brentford
|
|
0:0
|
|
Donkaster – Port Vale
|
|
1:3
|
|
Bristol siti – Colchester Utd
|
|
2:1
|
|
|
kolo 3
|
18 Avgust, Ponedeljak
|
Piterboro junajted – Šefild junajted
|
|
1:2
|
|
Oldham Athletic – Port Vale
|
|
1:1
|
|
Crewe Alexandra – Rochdale
|
|
2:5
|
|
Carlisle Utd – Brentford
|
|
1:3
|
|
Skantorp junajted – Fleetwood Town
|
|
0:2
|
|
Koventri Siti – Barnsley
|
|
2:2
|
|
Gillingham – Swindon
|
|
2:2
|
|
Nots kaunti – Colchester Utd
|
|
2:1
|
|
Chesterfield – Milton Keynes Dons
|
|
0:1
|
|
Walsall – Yeovil Town
|
|
1:2
|
|
Donkaster – Preston
|
|
1:1
|
|
Bristol siti – Leyton Orient
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 4
|
22 Avgust, Petak
|
Milton Keynes Dons – Koventri Siti
|
|
0:0
|
|
Colchester Utd – Donkaster
|
|
0:1
|
|
Port Vale – Nots kaunti
|
|
0:2
|
|
Šefild junajted – Carlisle Utd
|
|
1:0
|
|
Fleetwood Town – Chesterfield
|
|
0:0
|
|
Yeovil Town – Skantorp junajted
|
|
1:1
|
|
Rochdale – Bristol siti
|
|
1:1
|
|
Preston – Oldham Athletic
|
|
1:0
|
|
Barnsley – Gillingham
|
|
4:1
|
|
Leyton Orient – Walsall
|
|
0:0
|
|
Swindon – Crewe Alexandra
|
|
2:0
|
|
Brentford – Piterboro junajted
|
|
0:1
|
|
|
kolo 5
|
29 Avgust, Petak
|
Fleetwood Town – Leyton Orient
|
|
1:1
|
|
Skantorp junajted – Walsall
|
|
2:1
|
|
Port Vale – Chesterfield
|
|
1:2
|
|
Colchester Utd – Piterboro junajted
|
|
1:3
|
|
Milton Keynes Dons – Carlisle Utd
|
|
2:0
|
|
Yeovil Town – Barnsley
|
|
1:1
|
|
Gillingham – Crewe Alexandra
|
|
2:0
|
|
Rochdale – Brentford
|
|
0:2
|
|
Swindon – Koventri Siti
|
|
1:1
|
|
Donkaster – Oldham Athletic
|
|
0:2
|
|
Preston – Šefild junajted
|
|
1:1
|
|
30 Avgust, Subota
|
Nots kaunti – Bristol siti
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 6
|
5 Septembar, Petak
|
Koventri Siti – Gillingham
|
|
1:0
|
|
5 Septembar, Petak
|
Carlisle Utd – Rochdale
|
|
0:4
|
|
Oldham Athletic – Fleetwood Town
|
|
1:0
|
|
Piterboro junajted – Port Vale
|
|
3:1
|
|
Brentford – Yeovil Town
|
|
1:3
|
|
Walsall – Colchester Utd
|
|
0:0
|
|
Bristol siti – Skantorp junajted
|
|
2:0
|
|
29 Septembar, Ponedeljak
|
Crewe Alexandra – Nots kaunti
|
|
0:3
|
|
27 Oktobar, Ponedeljak
|
Leyton Orient – Preston
|
|
0:2
|
|
Chesterfield – Swindon
|
|
0:3
|
|
1 Decembar, Ponedeljak
|
Šefild junajted – Milton Keynes Dons
|
|
0:1
|
|
Barnsley – Donkaster
|
|
1:1
|
|
|
kolo 7
|
12 Septembar, Petak
|
Šefild junajted – Rochdale
|
|
1:0
|
|
Carlisle Utd – Fleetwood Town
|
|
1:0
|
|
Crewe Alexandra – Port Vale
|
|
2:1
|
|
Oldham Athletic – Gillingham
|
|
0:0
|
|
Brentford – Swindon
|
|
1:2
|
|
Chesterfield – Skantorp junajted
|
|
4:1
|
|
Walsall – Preston
|
|
3:1
|
|
Leyton Orient – Colchester Utd
|
|
0:2
|
|
Bristol siti – Donkaster
|
|
3:0
|
|
Koventri Siti – Yeovil Town
|
|
2:1
|
|
Piterboro junajted – Nots kaunti
|
|
0:0
|
|
Barnsley – Milton Keynes Dons
|
|
3:5
|
|
|
|
kolo 8
|
15 Septembar, Ponedeljak
|
Skantorp junajted – Koventri Siti
|
|
2:1
|
|
Port Vale – Bristol siti
|
|
0:3
|
|
Colchester Utd – Šefild junajted
|
|
2:3
|
|
Milton Keynes Dons – Brentford
|
|
1:2
|
|
Preston – Chesterfield
|
|
3:3
|
|
Donkaster – Carlisle Utd
|
|
0:0
|
|
Swindon – Oldham Athletic
|
|
2:2
|
|
Rochdale – Walsall
|
|
4:0
|
|
Nots kaunti – Leyton Orient
|
|
1:1
|
|
Gillingham – Piterboro junajted
|
|
2:1
|
|
Yeovil Town – Crewe Alexandra
|
|
1:1
|
|
16 Septembar, Utorak
|
Fleetwood Town – Barnsley
|
|
0:0
|
|
|
kolo 9
|
19 Septembar, Petak
|
Fleetwood Town – Bristol siti
|
|
3:3
|
|
Skantorp junajted – Leyton Orient
|
|
1:2
|
|
Port Vale – Barnsley
|
|
2:1
|
|
Colchester Utd – Brentford
|
|
0:0
|
|
Milton Keynes Dons – Crewe Alexandra
|
|
6:1
|
|
Preston – Carlisle Utd
|
|
2:0
|
|
Donkaster – Chesterfield
|
|
3:2
|
|
Swindon – Šefild junajted
|
|
5:2
|
|
Rochdale – Koventri Siti
|
|
1:0
|
|
Nots kaunti – Oldham Athletic
|
|
0:0
|
|
Gillingham – Walsall
|
|
0:0
|
|
Yeovil Town – Piterboro junajted
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 10
|
26 Septembar, Petak
|
Šefild junajted – Gillingham
|
|
2:1
|
|
Carlisle Utd – Yeovil Town
|
|
2:0
|
|
Crewe Alexandra – Colchester Utd
|
|
0:3
|
|
Oldham Athletic – Skantorp junajted
|
|
3:2
|
|
Piterboro junajted – Fleetwood Town
|
|
1:0
|
|
Barnsley – Swindon
|
|
0:3
|
|
Bristol siti – Milton Keynes Dons
|
|
3:2
|
|
Leyton Orient – Rochdale
|
|
2:3
|
|
Walsall – Donkaster
|
|
3:0
|
|
Chesterfield – Nots kaunti
|
|
1:1
|
|
Brentford – Port Vale
|
|
1:1
|
|
Koventri Siti – Preston
|
|
0:2
|
|
|
kolo 11
|
3 Oktobar, Petak
|
Fleetwood Town – Port Vale
|
|
1:0
|
|
Skantorp junajted – Donkaster
|
|
1:2
|
|
Yeovil Town – Milton Keynes Dons
|
|
0:2
|
|
Piterboro junajted – Oldham Athletic
|
|
2:2
|
|
Koventri Siti – Carlisle Utd
|
|
2:2
|
|
Preston – Colchester Utd
|
|
4:2
|
|
Leyton Orient – Swindon
|
|
1:2
|
|
Walsall – Bristol siti
|
|
1:1
|
|
Chesterfield – Šefild junajted
|
|
3:2
|
|
Brentford – Crewe Alexandra
|
|
2:0
|
|
Rochdale – Barnsley
|
|
0:1
|
|
Nots kaunti – Gillingham
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 12
|
10 Oktobar, Petak
|
Šefild junajted – Leyton Orient
|
|
2:2
|
|
Carlisle Utd – Piterboro junajted
|
|
1:4
|
|
Crewe Alexandra – Koventri Siti
|
|
2:1
|
|
Port Vale – Yeovil Town
|
|
4:1
|
|
Bristol siti – Chesterfield
|
|
3:2
|
|
Colchester Utd – Fleetwood Town
|
|
2:1
|
|
Oldham Athletic – Walsall
|
|
2:1
|
|
Gillingham – Skantorp junajted
|
|
0:3
|
|
11 Oktobar, Subota
|
Barnsley – Brentford
|
|
3:1
|
|
3 Novembar, Ponedeljak
|
Swindon – Preston
|
|
1:0
|
|
24 Novembar, Ponedeljak
|
Milton Keynes Dons – Rochdale
|
|
2:2
|
|
19 Januar, Ponedeljak
|
Donkaster – Nots kaunti
|
|
0:0
|
|
|
kolo 13
|
17 Oktobar, Petak
|
Fleetwood Town – Donkaster
|
|
3:1
|
|
Skantorp junajted – Colchester Utd
|
|
1:1
|
|
Yeovil Town – Swindon
|
|
1:1
|
|
Piterboro junajted – Barnsley
|
|
2:1
|
|
Brentford – Šefild junajted
|
|
0:2
|
|
Chesterfield – Oldham Athletic
|
|
1:1
|
|
Preston – Port Vale
|
|
2:0
|
|
Leyton Orient – Milton Keynes Dons
|
|
0:0
|
|
Walsall – Crewe Alexandra
|
|
0:1
|
|
Rochdale – Gillingham
|
|
1:1
|
|
Nots kaunti – Carlisle Utd
|
|
5:3
|
|
Koventri Siti – Bristol siti
|
|
1:3
|
|
|
|
kolo 14
|
20 Oktobar, Ponedeljak
|
Šefild junajted – Yeovil Town
|
|
2:0
|
|
Carlisle Utd – Walsall
|
|
1:0
|
|
Crewe Alexandra – Piterboro junajted
|
|
1:0
|
|
Port Vale – Skantorp junajted
|
|
2:2
|
|
Barnsley – Nots kaunti
|
|
2:3
|
|
Bristol siti – Brentford
|
|
2:2
|
|
Donkaster – Leyton Orient
|
|
0:2
|
|
Swindon – Rochdale
|
|
2:3
|
|
Gillingham – Preston
|
|
0:1
|
|
Milton Keynes Dons – Fleetwood Town
|
|
2:1
|
|
Oldham Athletic – Koventri Siti
|
|
4:1
|
|
Colchester Utd – Chesterfield
|
|
2:1
|
|
|
kolo 15
|
24 Oktobar, Petak
|
Skantorp junajted – Nots kaunti
|
|
0:1
|
|
Crewe Alexandra – Šefild junajted
|
|
0:1
|
|
Port Vale – Leyton Orient
|
|
3:0
|
|
Oldham Athletic – Brentford
|
|
2:1
|
|
Preston – Fleetwood Town
|
|
3:2
|
|
Barnsley – Bristol siti
|
|
2:2
|
|
Donkaster – Milton Keynes Dons
|
|
0:0
|
|
Walsall – Chesterfield
|
|
1:0
|
|
Swindon – Colchester Utd
|
|
2:2
|
|
Gillingham – Carlisle Utd
|
|
1:1
|
|
Koventri Siti – Piterboro junajted
|
|
3:2
|
|
Yeovil Town – Rochdale
|
|
0:3
|
|
|
|
kolo 16
|
31 Oktobar, Petak
|
Fleetwood Town – Gillingham
|
|
1:0
|
|
Šefild junajted – Barnsley
|
|
0:1
|
|
Carlisle Utd – Crewe Alexandra
|
|
1:1
|
|
Colchester Utd – Port Vale
|
|
1:2
|
|
Milton Keynes Dons – Swindon
|
|
2:1
|
|
Bristol siti – Oldham Athletic
|
|
1:0
|
|
Leyton Orient – Koventri Siti
|
|
2:2
|
|
Chesterfield – Yeovil Town
|
|
0:0
|
|
Brentford – Donkaster
|
|
1:2
|
|
Rochdale – Preston
|
|
3:0
|
|
Nots kaunti – Walsall
|
|
1:2
|
|
Piterboro junajted – Skantorp junajted
|
|
1:2
|
|
|
kolo 17
|
13 Novembar, Četvrtak
|
Barnsley – Colchester Utd
|
|
3:2
|
|
14 Novembar, Petak
|
Preston – Brentford
|
|
1:2
|
|
Crewe Alexandra – Chesterfield
|
|
0:0
|
|
Port Vale – Rochdale
|
|
1:0
|
|
Oldham Athletic – Carlisle Utd
|
|
1:1
|
|
Yeovil Town – Fleetwood Town
|
|
0:1
|
|
Donkaster – Šefild junajted
|
|
0:1
|
|
Walsall – Piterboro junajted
|
|
0:0
|
|
Swindon – Bristol siti
|
|
1:0
|
|
Gillingham – Leyton Orient
|
|
3:2
|
|
Koventri Siti – Nots kaunti
|
|
0:1
|
|
26 Januar, Ponedeljak
|
Skantorp junajted – Milton Keynes Dons
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 18
|
21 Novembar, Petak
|
Brentford – Gillingham
|
|
1:1
|
|
Fleetwood Town – Walsall
|
|
0:1
|
|
Šefild junajted – Oldham Athletic
|
|
1:1
|
|
Carlisle Utd – Skantorp junajted
|
|
2:2
|
|
Colchester Utd – Koventri Siti
|
|
0:1
|
|
Bristol siti – Preston
|
|
0:1
|
|
Leyton Orient – Crewe Alexandra
|
|
4:1
|
|
Chesterfield – Barnsley
|
|
2:1
|
|
Rochdale – Donkaster
|
|
1:3
|
|
Nots kaunti – Yeovil Town
|
|
1:2
|
|
Piterboro junajted – Swindon
|
|
1:2
|
|
Milton Keynes Dons – Port Vale
|
|
1:0
|
|
|
kolo 19
|
27 Novembar, Četvrtak
|
Šefild junajted – Nots kaunti
|
|
1:1
|
|
Piterboro junajted – Bristol siti
|
|
0:3
|
|
28 Novembar, Petak
|
Carlisle Utd – Chesterfield
|
|
1:1
|
|
Crewe Alexandra – Donkaster
|
|
1:1
|
|
Milton Keynes Dons – Colchester Utd
|
|
6:0
|
|
Yeovil Town – Preston
|
|
0:2
|
|
Swindon – Fleetwood Town
|
|
1:0
|
|
Barnsley – Skantorp junajted
|
|
1:2
|
|
Brentford – Leyton Orient
|
|
3:1
|
|
Rochdale – Oldham Athletic
|
|
0:3
|
|
Gillingham – Port Vale
|
|
2:2
|
|
Koventri Siti – Walsall
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 20
|
12 Decembar, Petak
|
Fleetwood Town – Šefild junajted
|
|
1:1
|
|
Skantorp junajted – Crewe Alexandra
|
|
2:1
|
|
Port Vale – Koventri Siti
|
|
0:2
|
|
Colchester Utd – Rochdale
|
|
1:4
|
|
Oldham Athletic – Yeovil Town
|
|
0:4
|
|
Nots kaunti – Swindon
|
|
0:3
|
|
Preston – Milton Keynes Dons
|
|
1:1
|
|
Bristol siti – Carlisle Utd
|
|
1:0
|
|
Leyton Orient – Piterboro junajted
|
|
1:2
|
|
Donkaster – Gillingham
|
|
1:2
|
|
Walsall – Barnsley
|
|
3:1
|
|
Chesterfield – Brentford
|
|
0:1
|
|
|
kolo 21
|
19 Decembar, Petak
|
Šefild junajted – Walsall
|
|
1:1
|
|
Carlisle Utd – Port Vale
|
|
1:2
|
|
Crewe Alexandra – Bristol siti
|
|
1:0
|
|
Milton Keynes Dons – Oldham Athletic
|
|
7:0
|
|
Yeovil Town – Colchester Utd
|
|
0:1
|
|
Piterboro junajted – Preston
|
|
0:1
|
|
Barnsley – Leyton Orient
|
|
2:0
|
|
Swindon – Donkaster
|
|
0:1
|
|
Brentford – Skantorp junajted
|
|
1:1
|
|
Rochdale – Nots kaunti
|
|
2:2
|
|
Gillingham – Chesterfield
|
|
2:3
|
|
Koventri Siti – Fleetwood Town
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 22
|
25 Decembar, Četvrtak
|
Fleetwood Town – Brentford
|
|
0:2
|
|
Skantorp junajted – Rochdale
|
|
2:1
|
|
Port Vale – Šefild junajted
|
|
2:1
|
|
Colchester Utd – Gillingham
|
|
1:2
|
|
Oldham Athletic – Crewe Alexandra
|
|
1:2
|
|
Nots kaunti – Milton Keynes Dons
|
|
0:1
|
|
Preston – Barnsley
|
|
1:0
|
|
Bristol siti – Yeovil Town
|
|
2:1
|
|
Leyton Orient – Carlisle Utd
|
|
4:1
|
|
Donkaster – Koventri Siti
|
|
2:0
|
|
Walsall – Swindon
|
|
1:4
|
|
Chesterfield – Piterboro junajted
|
|
3:2
|
|
|
kolo 23
|
27 Decembar, Subota
|
Carlisle Utd – Colchester Utd
|
|
0:0
|
|
Crewe Alexandra – Preston
|
|
1:1
|
|
Milton Keynes Dons – Walsall
|
|
0:3
|
|
Piterboro junajted – Donkaster
|
|
0:0
|
|
Koventri Siti – Chesterfield
|
|
0:0
|
|
Gillingham – Bristol siti
|
|
1:3
|
|
Rochdale – Fleetwood Town
|
|
0:2
|
|
Brentford – Nots kaunti
|
|
1:0
|
|
Swindon – Port Vale
|
|
1:0
|
|
28 Decembar, Nedelja
|
Yeovil Town – Leyton Orient
|
|
0:3
|
|
2 Februar, Ponedeljak
|
Barnsley – Oldham Athletic
|
|
1:0
|
|
23 Mart, Ponedeljak
|
Šefild junajted – Skantorp junajted
|
|
4:0
|
|
|
|
kolo 24
|
2 Januar, Petak
|
Walsall – Koventri Siti
|
|
0:2
|
|
Port Vale – Gillingham
|
|
2:1
|
|
Fleetwood Town – Swindon
|
|
2:2
|
|
19 Januar, Ponedeljak
|
Preston – Yeovil Town
|
|
1:1
|
|
26 Januar, Ponedeljak
|
Chesterfield – Carlisle Utd
|
|
3:0
|
|
16 Februar, Ponedeljak
|
Colchester Utd – Milton Keynes Dons
|
|
0:1
|
|
Bristol siti – Piterboro junajted
|
|
2:0
|
|
Donkaster – Crewe Alexandra
|
|
2:1
|
|
Nots kaunti – Šefild junajted
|
|
1:2
|
|
17 Februar, Utorak
|
Leyton Orient – Brentford
|
|
0:2
|
|
23 Februar, Ponedeljak
|
Skantorp junajted – Barnsley
|
|
0:1
|
|
23 Mart, Ponedeljak
|
Oldham Athletic – Rochdale
|
|
3:0
|
|
|
kolo 25
|
9 Januar, Petak
|
Crewe Alexandra – Gillingham
|
|
3:1
|
|
Šefild junajted – Preston
|
|
2:1
|
|
Carlisle Utd – Milton Keynes Dons
|
|
2:2
|
|
Piterboro junajted – Colchester Utd
|
|
0:2
|
|
Brentford – Rochdale
|
|
1:2
|
|
Chesterfield – Port Vale
|
|
3:0
|
|
Walsall – Skantorp junajted
|
|
0:2
|
|
Oldham Athletic – Donkaster
|
|
2:2
|
|
Leyton Orient – Fleetwood Town
|
|
0:1
|
|
Barnsley – Yeovil Town
|
|
2:0
|
|
Bristol siti – Nots kaunti
|
|
4:0
|
|
12 Januar, Ponedeljak
|
Koventri Siti – Swindon
|
|
0:3
|
|
|
|
kolo 26
|
16 Januar, Petak
|
Preston – Leyton Orient
|
|
2:2
|
|
16 Januar, Petak
|
Donkaster – Barnsley
|
|
1:0
|
|
Milton Keynes Dons – Šefild junajted
|
|
1:0
|
|
Port Vale – Piterboro junajted
|
|
2:1
|
|
Skantorp junajted – Bristol siti
|
|
0:2
|
|
Fleetwood Town – Oldham Athletic
|
|
0:2
|
|
Yeovil Town – Brentford
|
|
1:0
|
|
Gillingham – Koventri Siti
|
|
3:1
|
|
Nots kaunti – Crewe Alexandra
|
|
2:1
|
|
Rochdale – Carlisle Utd
|
|
4:1
|
|
Swindon – Chesterfield
|
|
3:1
|
|
Colchester Utd – Walsall
|
|
0:2
|
|
|
kolo 27
|
23 Januar, Petak
|
Gillingham – Oldham Athletic
|
|
3:2
|
|
Colchester Utd – Leyton Orient
|
|
2:0
|
|
Yeovil Town – Koventri Siti
|
|
0:0
|
|
Milton Keynes Dons – Barnsley
|
|
2:0
|
|
Nots kaunti – Piterboro junajted
|
|
1:2
|
|
Port Vale – Crewe Alexandra
|
|
0:1
|
|
Fleetwood Town – Carlisle Utd
|
|
1:0
|
|
16 Februar, Ponedeljak
|
Skantorp junajted – Chesterfield
|
|
2:0
|
|
23 Februar, Ponedeljak
|
Rochdale – Šefild junajted
|
|
1:2
|
|
Swindon – Brentford
|
|
2:1
|
|
Preston – Walsall
|
|
1:0
|
|
Donkaster – Bristol siti
|
|
1:3
|
|
|
|
kolo 28
|
30 Januar, Petak
|
Piterboro junajted – Yeovil Town
|
|
1:0
|
|
Crewe Alexandra – Milton Keynes Dons
|
|
0:5
|
|
Oldham Athletic – Nots kaunti
|
|
2:0
|
|
Šefild junajted – Swindon
|
|
2:0
|
|
Koventri Siti – Rochdale
|
|
2:2
|
|
Brentford – Colchester Utd
|
|
1:1
|
|
Chesterfield – Donkaster
|
|
2:2
|
|
Leyton Orient – Skantorp junajted
|
|
1:4
|
|
Barnsley – Port Vale
|
|
2:1
|
|
Carlisle Utd – Preston
|
|
2:1
|
|
31 Januar, Subota
|
Bristol siti – Fleetwood Town
|
|
2:0
|
|
Walsall – Gillingham
|
|
1:1
|
|
|
kolo 29
|
6 Februar, Petak
|
Preston – Koventri Siti
|
|
1:0
|
|
Milton Keynes Dons – Bristol siti
|
|
0:0
|
|
Gillingham – Šefild junajted
|
|
2:0
|
|
Yeovil Town – Carlisle Utd
|
|
2:1
|
|
Swindon – Barnsley
|
|
2:0
|
|
Colchester Utd – Crewe Alexandra
|
|
2:3
|
|
Port Vale – Brentford
|
|
2:2
|
|
Skantorp junajted – Oldham Athletic
|
|
0:1
|
|
Fleetwood Town – Piterboro junajted
|
|
1:1
|
|
Donkaster – Walsall
|
|
0:2
|
|
Nots kaunti – Chesterfield
|
|
0:1
|
|
20 April, Ponedeljak
|
Rochdale – Leyton Orient
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 30
|
8 Februar, Nedelja
|
Brentford – Milton Keynes Dons
|
|
2:1
|
|
9 Februar, Ponedeljak
|
Chesterfield – Preston
|
|
0:2
|
|
Carlisle Utd – Donkaster
|
|
0:5
|
|
Leyton Orient – Nots kaunti
|
|
0:1
|
|
Bristol siti – Port Vale
|
|
3:1
|
|
Barnsley – Fleetwood Town
|
|
1:2
|
|
Walsall – Rochdale
|
|
3:2
|
|
Koventri Siti – Skantorp junajted
|
|
1:1
|
|
Piterboro junajted – Gillingham
|
|
1:2
|
|
Oldham Athletic – Swindon
|
|
2:1
|
|
Crewe Alexandra – Yeovil Town
|
|
1:0
|
|
Šefild junajted – Colchester Utd
|
|
4:1
|
|
|
kolo 31
|
13 Februar, Petak
|
Gillingham – Milton Keynes Dons
|
|
4:2
|
|
Bristol siti – Šefild junajted
|
|
1:3
|
|
Piterboro junajted – Rochdale
|
|
2:1
|
|
Oldham Athletic – Colchester Utd
|
|
0:1
|
|
Crewe Alexandra – Fleetwood Town
|
|
2:0
|
|
Carlisle Utd – Barnsley
|
|
5:1
|
|
Skantorp junajted – Swindon
|
|
3:1
|
|
Chesterfield – Leyton Orient
|
|
2:3
|
|
Walsall – Port Vale
|
|
0:1
|
|
Donkaster – Yeovil Town
|
|
3:0
|
|
9 Mart, Ponedeljak
|
Koventri Siti – Brentford
|
|
1:1
|
|
20 April, Ponedeljak
|
Nots kaunti – Preston
|
|
1:3
|
|
|
|
kolo 32
|
20 Februar, Petak
|
Fleetwood Town – Nots kaunti
|
|
2:1
|
|
Šefild junajted – Koventri Siti
|
|
2:2
|
|
Preston – Skantorp junajted
|
|
2:0
|
|
Barnsley – Crewe Alexandra
|
|
2:0
|
|
Leyton Orient – Oldham Athletic
|
|
3:0
|
|
Swindon – Carlisle Utd
|
|
1:2
|
|
Brentford – Walsall
|
|
1:1
|
|
Rochdale – Chesterfield
|
|
1:0
|
|
Yeovil Town – Gillingham
|
|
2:2
|
|
Milton Keynes Dons – Piterboro junajted
|
|
3:0
|
|
Colchester Utd – Bristol siti
|
|
3:2
|
|
Port Vale – Donkaster
|
|
3:0
|
|
|
kolo 33
|
27 Februar, Petak
|
Skantorp junajted – Yeovil Town
|
|
1:1
|
|
Carlisle Utd – Šefild junajted
|
|
1:1
|
|
Crewe Alexandra – Swindon
|
|
0:0
|
|
Oldham Athletic – Preston
|
|
0:4
|
|
Piterboro junajted – Brentford
|
|
2:0
|
|
Bristol siti – Rochdale
|
|
1:0
|
|
Donkaster – Colchester Utd
|
|
2:0
|
|
Nots kaunti – Port Vale
|
|
0:1
|
|
Walsall – Leyton Orient
|
|
0:2
|
|
Chesterfield – Fleetwood Town
|
|
3:0
|
|
Gillingham – Barnsley
|
|
0:1
|
|
Koventri Siti – Milton Keynes Dons
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 34
|
2 Mart, Ponedeljak
|
Fleetwood Town – Skantorp junajted
|
|
2:2
|
|
Šefild junajted – Piterboro junajted
|
|
1:2
|
|
Port Vale – Oldham Athletic
|
|
0:1
|
|
Colchester Utd – Nots kaunti
|
|
0:1
|
|
Milton Keynes Dons – Chesterfield
|
|
1:2
|
|
Preston – Donkaster
|
|
2:2
|
|
Barnsley – Koventri Siti
|
|
1:0
|
|
Leyton Orient – Bristol siti
|
|
1:3
|
|
Swindon – Gillingham
|
|
0:3
|
|
Brentford – Carlisle Utd
|
|
1:0
|
|
Rochdale – Crewe Alexandra
|
|
4:0
|
|
Yeovil Town – Walsall
|
|
0:1
|
|
|
kolo 35
|
6 Mart, Petak
|
Rochdale – Colchester Utd
|
|
2:1
|
|
Šefild junajted – Fleetwood Town
|
|
1:2
|
|
Carlisle Utd – Bristol siti
|
|
1:2
|
|
Crewe Alexandra – Skantorp junajted
|
|
2:0
|
|
Milton Keynes Dons – Preston
|
|
0:2
|
|
Barnsley – Walsall
|
|
3:0
|
|
Swindon – Nots kaunti
|
|
3:0
|
|
Gillingham – Donkaster
|
|
1:1
|
|
Koventri Siti – Port Vale
|
|
2:3
|
|
Piterboro junajted – Leyton Orient
|
|
1:0
|
|
Yeovil Town – Oldham Athletic
|
|
2:1
|
|
30 Mart, Ponedeljak
|
Brentford – Chesterfield
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 36
|
13 Mart, Petak
|
Fleetwood Town – Rochdale
|
|
1:0
|
|
Skantorp junajted – Šefild junajted
|
|
1:1
|
|
Port Vale – Swindon
|
|
0:1
|
|
Colchester Utd – Carlisle Utd
|
|
2:3
|
|
Oldham Athletic – Barnsley
|
|
1:3
|
|
Bristol siti – Gillingham
|
|
0:0
|
|
Preston – Crewe Alexandra
|
|
5:1
|
|
Leyton Orient – Yeovil Town
|
|
3:0
|
|
Donkaster – Piterboro junajted
|
|
0:2
|
|
Walsall – Milton Keynes Dons
|
|
1:1
|
|
Chesterfield – Koventri Siti
|
|
2:3
|
|
Nots kaunti – Brentford
|
|
1:1
|
|
|
kolo 37
|
16 Mart, Ponedeljak
|
Fleetwood Town – Koventri Siti
|
|
0:2
|
|
Port Vale – Carlisle Utd
|
|
2:3
|
|
Colchester Utd – Yeovil Town
|
|
2:0
|
|
Oldham Athletic – Milton Keynes Dons
|
|
1:3
|
|
Nots kaunti – Rochdale
|
|
1:2
|
|
Chesterfield – Gillingham
|
|
3:0
|
|
Walsall – Šefild junajted
|
|
1:1
|
|
Donkaster – Swindon
|
|
1:2
|
|
Preston – Piterboro junajted
|
|
2:0
|
|
Leyton Orient – Barnsley
|
|
0:0
|
|
Bristol siti – Crewe Alexandra
|
|
3:0
|
|
20 April, Ponedeljak
|
Skantorp junajted – Brentford
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 38
|
9 Mart, Ponedeljak
|
Yeovil Town – Bristol siti
|
|
0:3
|
|
20 Mart, Petak
|
Šefild junajted – Port Vale
|
|
1:0
|
|
Carlisle Utd – Leyton Orient
|
|
1:0
|
|
Crewe Alexandra – Oldham Athletic
|
|
0:1
|
|
Barnsley – Preston
|
|
1:1
|
|
Brentford – Fleetwood Town
|
|
2:2
|
|
Rochdale – Skantorp junajted
|
|
3:1
|
|
Gillingham – Colchester Utd
|
|
2:2
|
|
Koventri Siti – Donkaster
|
|
1:3
|
|
Piterboro junajted – Chesterfield
|
|
1:0
|
|
Milton Keynes Dons – Nots kaunti
|
|
4:1
|
|
20 April, Ponedeljak
|
Swindon – Walsall
|
|
3:3
|
|
|
kolo 39
|
27 Mart, Petak
|
Šefild junajted – Crewe Alexandra
|
|
1:2
|
|
Carlisle Utd – Gillingham
|
|
1:2
|
|
Piterboro junajted – Koventri Siti
|
|
0:1
|
|
Nots kaunti – Skantorp junajted
|
|
2:2
|
|
Rochdale – Yeovil Town
|
|
2:1
|
|
Bristol siti – Barnsley
|
|
2:2
|
|
Brentford – Oldham Athletic
|
|
2:0
|
|
Leyton Orient – Port Vale
|
|
3:1
|
|
Chesterfield – Walsall
|
|
1:0
|
|
29 Mart, Nedelja
|
Fleetwood Town – Preston
|
|
1:1
|
|
20 April, Ponedeljak
|
Milton Keynes Dons – Donkaster
|
|
3:0
|
|
27 April, Ponedeljak
|
Colchester Utd – Swindon
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 40
|
31 Mart, Utorak
|
Koventri Siti – Leyton Orient
|
|
0:1
|
|
2 April, Četvrtak
|
Skantorp junajted – Piterboro junajted
|
|
2:0
|
|
Crewe Alexandra – Carlisle Utd
|
|
0:0
|
|
Port Vale – Colchester Utd
|
|
1:2
|
|
Preston – Rochdale
|
|
1:0
|
|
Donkaster – Brentford
|
|
0:3
|
|
Walsall – Nots kaunti
|
|
0:0
|
|
Gillingham – Fleetwood Town
|
|
0:1
|
|
Yeovil Town – Chesterfield
|
|
2:3
|
|
Oldham Athletic – Bristol siti
|
|
1:1
|
|
3 April, Petak
|
Barnsley – Šefild junajted
|
|
0:2
|
|
Swindon – Milton Keynes Dons
|
|
0:3
|
|
|
kolo 41
|
5 April, Nedelja
|
Nots kaunti – Koventri Siti
|
|
0:0
|
|
Fleetwood Town – Yeovil Town
|
|
4:0
|
|
Carlisle Utd – Oldham Athletic
|
|
2:0
|
|
Leyton Orient – Gillingham
|
|
3:3
|
|
Chesterfield – Crewe Alexandra
|
|
1:0
|
|
Brentford – Preston
|
|
0:3
|
|
Rochdale – Port Vale
|
|
1:0
|
|
Piterboro junajted – Walsall
|
|
0:0
|
|
Colchester Utd – Barnsley
|
|
3:1
|
|
6 April, Ponedeljak
|
Šefild junajted – Donkaster
|
|
3:2
|
|
Milton Keynes Dons – Skantorp junajted
|
|
2:0
|
|
Bristol siti – Swindon
|
|
3:0
|
|
|
|
kolo 42
|
10 April, Petak
|
Skantorp junajted – Carlisle Utd
|
|
2:1
|
|
Crewe Alexandra – Leyton Orient
|
|
1:1
|
|
Port Vale – Milton Keynes Dons
|
|
0:0
|
|
Oldham Athletic – Šefild junajted
|
|
2:2
|
|
Preston – Bristol siti
|
|
1:1
|
|
Barnsley – Chesterfield
|
|
1:1
|
|
Donkaster – Rochdale
|
|
1:1
|
|
Walsall – Fleetwood Town
|
|
1:0
|
|
Swindon – Piterboro junajted
|
|
1:0
|
|
Gillingham – Brentford
|
|
1:0
|
|
Koventri Siti – Colchester Utd
|
|
1:0
|
|
Yeovil Town – Nots kaunti
|
|
1:1
|
|
|
kolo 43
|
13 April, Ponedeljak
|
Fleetwood Town – Milton Keynes Dons
|
|
0:3
|
|
Skantorp junajted – Port Vale
|
|
1:1
|
|
Yeovil Town – Šefild junajted
|
|
1:0
|
|
Piterboro junajted – Crewe Alexandra
|
|
1:1
|
|
Preston – Gillingham
|
|
2:2
|
|
Leyton Orient – Donkaster
|
|
0:1
|
|
Walsall – Carlisle Utd
|
|
5:0
|
|
Chesterfield – Colchester Utd
|
|
6:0
|
|
Brentford – Bristol siti
|
|
0:6
|
|
Rochdale – Swindon
|
|
2:4
|
|
Nots kaunti – Barnsley
|
|
1:1
|
|
Koventri Siti – Oldham Athletic
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 44
|
16 April, Četvrtak
|
Port Vale – Preston
|
|
2:2
|
|
17 April, Petak
|
Milton Keynes Dons – Leyton Orient
|
|
6:1
|
|
Šefild junajted – Brentford
|
|
1:1
|
|
Carlisle Utd – Nots kaunti
|
|
2:0
|
|
Crewe Alexandra – Walsall
|
|
1:1
|
|
Barnsley – Piterboro junajted
|
|
1:1
|
|
Bristol siti – Koventri Siti
|
|
0:0
|
|
Donkaster – Fleetwood Town
|
|
0:0
|
|
Swindon – Yeovil Town
|
|
0:1
|
|
Gillingham – Rochdale
|
|
1:0
|
|
Oldham Athletic – Chesterfield
|
|
0:0
|
|
Colchester Utd – Skantorp junajted
|
|
2:2
|
|
|
kolo 45
|
24 April, Petak
|
Fleetwood Town – Colchester Utd
|
|
2:3
|
|
Skantorp junajted – Gillingham
|
|
2:1
|
|
Yeovil Town – Port Vale
|
|
1:2
|
|
Piterboro junajted – Carlisle Utd
|
|
4:3
|
|
Koventri Siti – Crewe Alexandra
|
|
1:3
|
|
Nots kaunti – Donkaster
|
|
2:1
|
|
Rochdale – Milton Keynes Dons
|
|
2:3
|
|
Preston – Swindon
|
|
3:0
|
|
Leyton Orient – Šefild junajted
|
|
1:1
|
|
Walsall – Oldham Athletic
|
|
2:0
|
|
Chesterfield – Bristol siti
|
|
0:2
|
|
Brentford – Barnsley
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 46
|
2 Maj, Subota
|
Šefild junajted – Chesterfield
|
|
1:1
|
|
Carlisle Utd – Koventri Siti
|
|
1:2
|
|
Crewe Alexandra – Brentford
|
|
0:1
|
|
Port Vale – Fleetwood Town
|
|
1:2
|
|
Oldham Athletic – Piterboro junajted
|
|
1:1
|
|
Gillingham – Nots kaunti
|
|
3:1
|
|
Swindon – Leyton Orient
|
|
2:2
|
|
Donkaster – Skantorp junajted
|
|
5:2
|
|
Bristol siti – Walsall
|
|
8:2
|
|
Barnsley – Rochdale
|
|
5:0
|
|
Milton Keynes Dons – Yeovil Town
|
|
5:1
|
|
Colchester Utd – Preston
|
|
1:0
|
|
|