Kolejka 1
|
31 Marzec, Piątek
|
Malmoe – Kalmar
|
|
1:0
|
|
Djurgardens – Brommapojkarna
|
|
3:1
|
|
1 Kwiecieñ, Sobota
|
Hammarby – Degerfors
|
|
3:1
|
|
Norrkoping – Sirius
|
|
1:1
|
|
Halmstad – AIK
|
|
2:1
|
|
Goeteborg – Varnamo
|
|
0:1
|
|
2 Kwiecieñ, Niedziela
|
Elfsborg – Hacken
|
|
0:2
|
|
Mjallby – Varberg
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 2
|
7 Kwiecieñ, Piątek
|
Degerfors – Halmstad
|
|
3:1
|
|
Brommapojkarna – Malmoe
|
|
1:2
|
|
8 Kwiecieñ, Sobota
|
Hacken – Hammarby
|
|
3:1
|
|
Sirius – Djurgardens
|
|
0:0
|
|
Kalmar – Goeteborg
|
|
2:0
|
|
9 Kwiecieñ, Niedziela
|
Varnamo – Mjallby
|
|
0:1
|
|
Varberg – Elfsborg
|
|
0:0
|
|
AIK – Norrkoping
|
|
0:3
|
|
|
Kolejka 3
|
14 Kwiecieñ, Piątek
|
Elfsborg – Brommapojkarna
|
|
5:0
|
|
Hacken – Kalmar
|
|
1:3
|
|
15 Kwiecieñ, Sobota
|
AIK – Hammarby
|
|
2:0
|
|
Norrkoping – Varnamo
|
|
2:1
|
|
Halmstad – Djurgardens
|
|
2:0
|
|
Mjallby – Degerfors
|
|
2:0
|
|
16 Kwiecieñ, Niedziela
|
Goeteborg – Malmoe
|
|
0:1
|
|
Varberg – Sirius
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 4
|
21 Kwiecieñ, Piątek
|
Hammarby – Varberg
|
|
2:0
|
|
Degerfors – Elfsborg
|
|
1:2
|
|
22 Kwiecieñ, Sobota
|
Djurgardens – Goeteborg
|
|
1:0
|
|
Kalmar – Halmstad
|
|
2:0
|
|
Sirius – Hacken
|
|
1:4
|
|
23 Kwiecieñ, Niedziela
|
Malmoe – Norrkoping
|
|
3:0
|
|
Brommapojkarna – Mjallby
|
|
2:0
|
|
Varnamo – AIK
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 5
|
28 Kwiecieñ, Piątek
|
AIK – Sirius
|
|
0:0
|
|
Mjallby – Elfsborg
|
|
0:1
|
|
Hacken – Varnamo
|
|
3:1
|
|
Halmstad – Brommapojkarna
|
|
0:2
|
|
29 Kwiecieñ, Sobota
|
Degerfors – Djurgardens
|
|
2:1
|
|
Varberg – Kalmar
|
|
0:0
|
|
Malmoe – Hammarby
|
|
4:2
|
|
30 Kwiecieñ, Niedziela
|
Goeteborg – Norrkoping
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 6
|
2 Maj, Wtorek
|
Hacken – Djurgardens
|
|
4:1
|
|
Elfsborg – Halmstad
|
|
6:1
|
|
Kalmar – Sirius
|
|
2:2
|
|
Mjallby – AIK
|
|
0:0
|
|
3 Maj, Środa
|
Varnamo – Brommapojkarna
|
|
0:1
|
|
Varberg – Malmoe
|
|
0:6
|
|
Norrkoping – Hammarby
|
|
2:0
|
|
Goeteborg – Degerfors
|
|
6:0
|
|
|
Kolejka 7
|
6 Maj, Sobota
|
Malmoe – AIK
|
|
3:1
|
|
Halmstad – Hacken
|
|
1:0
|
|
7 Maj, Niedziela
|
Djurgardens – Kalmar
|
|
3:1
|
|
Sirius – Elfsborg
|
|
3:4
|
|
Brommapojkarna – Goeteborg
|
|
0:0
|
|
Degerfors – Norrkoping
|
|
0:2
|
|
8 Maj, Poniedziałek
|
Hammarby – Mjallby
|
|
0:0
|
|
Varnamo – Varberg
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 8
|
12 Maj, Piątek
|
Hacken – Degerfors
|
|
6:1
|
|
Varberg – Norrkoping
|
|
1:3
|
|
13 Maj, Sobota
|
Kalmar – Brommapojkarna
|
|
1:3
|
|
Halmstad – Malmoe
|
|
0:1
|
|
Elfsborg – Varnamo
|
|
2:0
|
|
Hammarby – Djurgardens
|
|
4:3
|
|
Mjallby – Sirius
|
|
3:0
|
|
14 Maj, Niedziela
|
AIK – Goeteborg
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 9
|
19 Maj, Piątek
|
Degerfors – AIK
|
|
2:1
|
|
20 Maj, Sobota
|
Sirius – Halmstad
|
|
1:2
|
|
Goeteborg – Hammarby
|
|
1:1
|
|
Malmoe – Hacken
|
|
2:2
|
|
Brommapojkarna – Varberg
|
|
2:1
|
|
Djurgardens – Mjallby
|
|
2:0
|
|
21 Maj, Niedziela
|
Varnamo – Kalmar
|
|
0:1
|
|
Norrkoping – Elfsborg
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 10
|
26 Maj, Piątek
|
Brommapojkarna – Sirius
|
|
1:2
|
|
Mjallby – Halmstad
|
|
0:2
|
|
27 Maj, Sobota
|
Djurgardens – AIK
|
|
1:0
|
|
Kalmar – Norrkoping
|
|
2:1
|
|
Elfsborg – Malmoe
|
|
3:0
|
|
28 Maj, Niedziela
|
Hacken – Goeteborg
|
|
4:1
|
|
Hammarby – Varnamo
|
|
0:2
|
|
Degerfors – Varberg
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 11
|
2 Czerwiec, Piątek
|
Goeteborg – Mjallby
|
|
0:1
|
|
Norrkoping – Brommapojkarna
|
|
0:2
|
|
3 Czerwiec, Sobota
|
AIK – Kalmar
|
|
1:1
|
|
Halmstad – Hammarby
|
|
0:0
|
|
Elfsborg – Djurgardens
|
|
1:1
|
|
Sirius – Varnamo
|
|
2:0
|
|
4 Czerwiec, Niedziela
|
Malmoe – Degerfors
|
|
5:0
|
|
Varberg – Hacken
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 12
|
8 Czerwiec, Czwartek
|
Hammarby – Brommapojkarna
|
|
2:1
|
|
9 Czerwiec, Piątek
|
Kalmar – Degerfors
|
|
2:1
|
|
Varnamo – Malmoe
|
|
1:3
|
|
Varberg – Halmstad
|
|
1:2
|
|
10 Czerwiec, Sobota
|
Djurgardens – Norrkoping
|
|
2:2
|
|
Hacken – Mjallby
|
|
3:0
|
|
Sirius – Goeteborg
|
|
2:0
|
|
AIK – Elfsborg
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 13
|
30 Czerwiec, Piątek
|
Degerfors – Varnamo
|
|
0:2
|
|
Brommapojkarna – AIK
|
|
0:2
|
|
Malmoe – Sirius
|
|
3:0
|
|
1 Lipiec, Sobota
|
Djurgardens – Varberg
|
|
2:0
|
|
Norrkoping – Hacken
|
|
2:2
|
|
Halmstad – Goeteborg
|
|
0:0
|
|
2 Lipiec, Niedziela
|
Elfsborg – Hammarby
|
|
2:0
|
|
Mjallby – Kalmar
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 14
|
7 Lipiec, Piątek
|
AIK – Hacken
|
|
1:2
|
|
Varnamo – Djurgardens
|
|
1:2
|
|
Brommapojkarna – Degerfors
|
|
1:2
|
|
8 Lipiec, Sobota
|
Kalmar – Elfsborg
|
|
0:4
|
|
Malmoe – Mjallby
|
|
1:2
|
|
Sirius – Hammarby
|
|
1:2
|
|
9 Lipiec, Niedziela
|
Goeteborg – Varberg
|
|
1:2
|
|
Norrkoping – Halmstad
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 15
|
14 Lipiec, Piątek
|
Halmstad – Varnamo
|
|
2:2
|
|
Hacken – Brommapojkarna
|
|
4:2
|
|
Degerfors – Sirius
|
|
0:3
|
|
15 Lipiec, Sobota
|
Mjallby – Norrkoping
|
|
1:2
|
|
Elfsborg – Goeteborg
|
|
1:1
|
|
Hammarby – Kalmar
|
|
3:1
|
|
16 Lipiec, Niedziela
|
Djurgardens – Malmoe
|
|
2:0
|
|
Varberg – AIK
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 16
|
20 Lipiec, Czwartek
|
Brommapojkarna – Hammarby
|
|
1:0
|
|
21 Lipiec, Piątek
|
Varnamo – Hacken
|
|
1:0
|
|
Djurgardens – Elfsborg
|
|
0:4
|
|
22 Lipiec, Sobota
|
Kalmar – Varberg
|
|
1:0
|
|
Norrkoping – Degerfors
|
|
1:0
|
|
Goeteborg – Halmstad
|
|
0:0
|
|
AIK – Malmoe
|
|
0:0
|
|
23 Lipiec, Niedziela
|
Sirius – Mjallby
|
|
2:3
|
|
|
Kolejka 17
|
28 Lipiec, Piątek
|
Hacken – Elfsborg
|
|
3:1
|
|
Degerfors – Brommapojkarna
|
|
2:0
|
|
Halmstad – Varberg
|
|
0:5
|
|
29 Lipiec, Sobota
|
Mjallby – Djurgardens
|
|
0:1
|
|
Goeteborg – Kalmar
|
|
2:0
|
|
Hammarby – Norrkoping
|
|
2:1
|
|
30 Lipiec, Niedziela
|
Sirius – AIK
|
|
0:1
|
|
Malmoe – Varnamo
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 18
|
24 Maj, Środa
|
Djurgardens – Hacken
|
|
1:0
|
|
24 Maj, Środa
|
Degerfors – Hammarby
|
|
2:2
|
|
4 Sierpieñ, Piątek
|
Brommapojkarna – Varnamo
|
|
0:2
|
|
5 Sierpieñ, Sobota
|
Kalmar – AIK
|
|
1:1
|
|
Elfsborg – Sirius
|
|
1:0
|
|
6 Sierpieñ, Niedziela
|
Norrkoping – Goeteborg
|
|
3:0
|
|
Malmoe – Halmstad
|
|
3:0
|
|
Varberg – Mjallby
|
|
0:3
|
|
|
Kolejka 19
|
11 Sierpieñ, Piątek
|
AIK – Brommapojkarna
|
|
2:2
|
|
12 Sierpieñ, Sobota
|
Sirius – Kalmar
|
|
3:0
|
|
Goeteborg – Djurgardens
|
|
2:1
|
|
Hammarby – Elfsborg
|
|
1:0
|
|
Halmstad – Norrkoping
|
|
1:3
|
|
Hacken – Varberg
|
|
2:0
|
|
13 Sierpieñ, Niedziela
|
Mjallby – Malmoe
|
|
1:0
|
|
Varnamo – Degerfors
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 20
|
18 Sierpieñ, Piątek
|
Varberg – Varnamo
|
|
0:3
|
|
Brommapojkarna – Halmstad
|
|
3:1
|
|
Degerfors – Goeteborg
|
|
1:2
|
|
19 Sierpieñ, Sobota
|
Hacken – Sirius
|
|
3:2
|
|
Malmoe – Djurgardens
|
|
0:0
|
|
Kalmar – Hammarby
|
|
0:0
|
|
Elfsborg – Mjallby
|
|
2:0
|
|
20 Sierpieñ, Niedziela
|
Norrkoping – AIK
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 21
|
26 Sierpieñ, Sobota
|
Varnamo – Halmstad
|
|
0:0
|
|
Djurgardens – Degerfors
|
|
4:1
|
|
Brommapojkarna – Kalmar
|
|
2:3
|
|
Mjallby – Hammarby
|
|
0:3
|
|
Goeteborg – Hacken
|
|
4:2
|
|
27 Sierpieñ, Niedziela
|
Sirius – Malmoe
|
|
1:3
|
|
Elfsborg – Norrkoping
|
|
3:2
|
|
AIK – Varberg
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 22
|
1 Wrzesieñ, Piątek
|
Varnamo – Elfsborg
|
|
1:0
|
|
Halmstad – Sirius
|
|
2:1
|
|
2 Wrzesieñ, Sobota
|
Varberg – Brommapojkarna
|
|
4:3
|
|
Malmoe – Goeteborg
|
|
2:2
|
|
Kalmar – Mjallby
|
|
0:2
|
|
Norrkoping – Djurgardens
|
|
0:2
|
|
Hammarby – AIK
|
|
4:2
|
|
Degerfors – Hacken
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 23
|
15 Wrzesieñ, Piątek
|
Sirius – Varberg
|
|
7:0
|
|
Djurgardens – Varnamo
|
|
1:2
|
|
Goeteborg – Brommapojkarna
|
|
1:0
|
|
16 Wrzesieñ, Sobota
|
Hacken – Halmstad
|
|
3:2
|
|
Hammarby – Malmoe
|
|
1:3
|
|
Elfsborg – Kalmar
|
|
0:3
|
|
17 Wrzesieñ, Niedziela
|
Norrkoping – Mjallby
|
|
0:2
|
|
AIK – Degerfors
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 24
|
22 Wrzesieñ, Piątek
|
Degerfors – Malmoe
|
|
1:2
|
|
Brommapojkarna – Norrkoping
|
|
2:2
|
|
23 Wrzesieñ, Sobota
|
Varberg – Hammarby
|
|
0:1
|
|
Mjallby – Goeteborg
|
|
0:1
|
|
Kalmar – Hacken
|
|
1:0
|
|
AIK – Djurgardens
|
|
2:0
|
|
24 Wrzesieñ, Niedziela
|
Halmstad – Elfsborg
|
|
0:1
|
|
Varnamo – Sirius
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 25
|
29 Wrzesieñ, Piątek
|
Djurgardens – Halmstad
|
|
1:0
|
|
Norrkoping – Kalmar
|
|
1:0
|
|
30 Wrzesieñ, Sobota
|
Mjallby – Varnamo
|
|
2:3
|
|
Sirius – Degerfors
|
|
3:2
|
|
Hammarby – Goeteborg
|
|
1:1
|
|
Hacken – AIK
|
|
2:0
|
|
1 Pażdziernik, Niedziela
|
Elfsborg – Varberg
|
|
2:1
|
|
Malmoe – Brommapojkarna
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 26
|
6 Pażdziernik, Piątek
|
AIK – Mjallby
|
|
1:0
|
|
Halmstad – Degerfors
|
|
0:0
|
|
Goeteborg – Sirius
|
|
0:1
|
|
7 Pażdziernik, Sobota
|
Varnamo – Norrkoping
|
|
2:1
|
|
Varberg – Djurgardens
|
|
0:1
|
|
Kalmar – Malmoe
|
|
1:0
|
|
Brommapojkarna – Elfsborg
|
|
0:3
|
|
Hammarby – Hacken
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 27
|
20 Pażdziernik, Piątek
|
Degerfors – Kalmar
|
|
1:3
|
|
Sirius – Brommapojkarna
|
|
3:2
|
|
21 Pażdziernik, Sobota
|
Malmoe – Varberg
|
|
5:0
|
|
Halmstad – Mjallby
|
|
1:1
|
|
Djurgardens – Hammarby
|
|
0:0
|
|
Hacken – Norrkoping
|
|
4:1
|
|
22 Pażdziernik, Niedziela
|
Elfsborg – AIK
|
|
3:0
|
|
Varnamo – Goeteborg
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 28
|
27 Pażdziernik, Piątek
|
Brommapojkarna – Djurgardens
|
|
1:2
|
|
Varberg – Degerfors
|
|
1:1
|
|
28 Pażdziernik, Sobota
|
AIK – Halmstad
|
|
1:1
|
|
Mjallby – Hacken
|
|
2:1
|
|
Norrkoping – Malmoe
|
|
0:1
|
|
Kalmar – Varnamo
|
|
1:3
|
|
29 Pażdziernik, Niedziela
|
Goeteborg – Elfsborg
|
|
1:2
|
|
Hammarby – Sirius
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 29
|
3 Listopad, Piątek
|
Varnamo – Hammarby
|
|
0:0
|
|
Djurgardens – Sirius
|
|
2:4
|
|
4 Listopad, Sobota
|
Mjallby – Brommapojkarna
|
|
1:2
|
|
Elfsborg – Degerfors
|
|
2:2
|
|
Halmstad – Kalmar
|
|
3:0
|
|
Hacken – Malmoe
|
|
4:2
|
|
5 Listopad, Niedziela
|
Goeteborg – AIK
|
|
1:1
|
|
Norrkoping – Varberg
|
|
4:3
|
|
|
|
Kolejka 30
|
11 Listopad, Sobota
|
Malmoe – Elfsborg
|
|
1:0
|
|
Kalmar – Djurgardens
|
|
2:1
|
|
Sirius – Norrkoping
|
|
2:0
|
|
Brommapojkarna – Hacken
|
|
2:1
|
|
Hammarby – Halmstad
|
|
2:2
|
|
Degerfors – Mjallby
|
|
1:2
|
|
AIK – Varnamo
|
|
3:1
|
|
Varberg – Goeteborg
|
|
1:2
|
|
|