кръг 1
|
30 Януари, Събота
|
Talleres Cordoba – Guillermo Brown
|
|
2:1
|
|
Nicolas Almagro – Nueva Chicago
|
|
0:2
|
|
Douglas Haig – Central Cordoba SE
|
|
2:0
|
|
Estudiantes de San Luis – Juventud Unida Univ.
|
|
2:1
|
|
All Boys – Chacarita
|
|
1:0
|
|
31 Януари, Неделя
|
Boca Unidos – Brown
|
|
2:0
|
|
Atletico Parana – Ferro Carril
|
|
1:1
|
|
Deportivo Santamarina – Juventud Unida
|
|
1:0
|
|
Gimnasia de Jujuy – Instituto
|
|
0:0
|
|
Los Andes – Crucero del Norte
|
|
0:1
|
|
1 Февруари, Понеделник
|
Independiente R – Villa Dalmine
|
|
0:0
|
|
|
|
кръг 2
|
6 Февруари, Събота
|
Chacarita – Brown
|
|
2:0
|
|
Juventud Unida – Talleres Cordoba
|
|
1:1
|
|
Villa Dalmine – Deportivo Santamarina
|
|
0:1
|
|
Central Cordoba SE – Estudiantes de San Luis
|
|
1:3
|
|
Ferro Carril – Douglas Haig
|
|
2:1
|
|
Instituto – Atletico Parana
|
|
0:1
|
|
Nueva Chicago – Gimnasia de Jujuy
|
|
0:1
|
|
7 Февруари, Неделя
|
Juventud Unida Univ. – Independiente R
|
|
1:1
|
|
Crucero del Norte – Nicolas Almagro
|
|
1:1
|
|
Guillermo Brown – All Boys
|
|
1:0
|
|
9 Февруари, Вторник
|
Los Andes – Boca Unidos
|
|
0:0
|
|
|
кръг 3
|
13 Февруари, Събота
|
Gimnasia de Jujuy – Crucero del Norte
|
|
2:0
|
|
Atletico Parana – Nueva Chicago
|
|
1:1
|
|
Douglas Haig – Instituto
|
|
2:0
|
|
Estudiantes de San Luis – Ferro Carril
|
|
0:1
|
|
Independiente R – Central Cordoba SE
|
|
0:0
|
|
Talleres Cordoba – Villa Dalmine
|
|
2:1
|
|
All Boys – Juventud Unida
|
|
1:2
|
|
Brown – Guillermo Brown
|
|
2:2
|
|
Boca Unidos – Chacarita
|
|
1:0
|
|
15 Февруари, Понеделник
|
Deportivo Santamarina – Juventud Unida Univ.
|
|
0:0
|
|
16 Февруари, Вторник
|
Nicolas Almagro – Los Andes
|
|
1:2
|
|
|
|
кръг 4
|
20 Февруари, Събота
|
Nicolas Almagro – Boca Unidos
|
|
3:1
|
|
Instituto – Estudiantes de San Luis
|
|
1:0
|
|
Los Andes – Gimnasia de Jujuy
|
|
1:0
|
|
21 Февруари, Неделя
|
Guillermo Brown – Chacarita
|
|
3:0
|
|
Juventud Unida – Brown
|
|
2:3
|
|
Villa Dalmine – All Boys
|
|
0:0
|
|
Nueva Chicago – Douglas Haig
|
|
1:0
|
|
Crucero del Norte – Atletico Parana
|
|
0:0
|
|
Ferro Carril – Independiente R
|
|
2:1
|
|
22 Февруари, Понеделник
|
Central Cordoba SE – Deportivo Santamarina
|
|
1:0
|
|
23 Февруари, Вторник
|
Juventud Unida Univ. – Talleres Cordoba
|
|
0:3
|
|
|
|
кръг 6
|
5 Март, Събота
|
Juventud Unida – Guillermo Brown
|
|
2:1
|
|
Juventud Unida Univ. – Brown
|
|
1:1
|
|
Central Cordoba SE – All Boys
|
|
2:3
|
|
Nueva Chicago – Independiente R
|
|
2:2
|
|
Crucero del Norte – Estudiantes de San Luis
|
|
3:0
|
|
Los Andes – Douglas Haig
|
|
1:1
|
|
Nicolas Almagro – Atletico Parana
|
|
2:0
|
|
6 Март, Неделя
|
Ferro Carril – Talleres Cordoba
|
|
1:2
|
|
7 Март, Понеделник
|
Gimnasia de Jujuy – Boca Unidos
|
|
4:3
|
|
Instituto – Deportivo Santamarina
|
|
0:1
|
|
8 Март, Вторник
|
Villa Dalmine – Chacarita
|
|
0:1
|
|
|
кръг 7
|
12 Март, Събота
|
Chacarita – Juventud Unida Univ.
|
|
1:1
|
|
Brown – Central Cordoba SE
|
|
0:0
|
|
Independiente R – Crucero del Norte
|
|
2:0
|
|
13 Март, Неделя
|
Atletico Parana – Gimnasia de Jujuy
|
|
0:0
|
|
Douglas Haig – Nicolas Almagro
|
|
0:1
|
|
Estudiantes de San Luis – Los Andes
|
|
0:0
|
|
All Boys – Ferro Carril
|
|
1:1
|
|
Guillermo Brown – Villa Dalmine
|
|
3:1
|
|
Boca Unidos – Juventud Unida
|
|
0:0
|
|
15 Март, Вторник
|
Deportivo Santamarina – Nueva Chicago
|
|
0:2
|
|
16 Март, Сряда
|
Talleres Cordoba – Instituto
|
|
1:1
|
|
|
|
кръг 8
|
19 Март, Събота
|
Villa Dalmine – Juventud Unida
|
|
2:1
|
|
Central Cordoba SE – Chacarita
|
|
0:0
|
|
Nueva Chicago – Talleres Cordoba
|
|
1:1
|
|
Crucero del Norte – Deportivo Santamarina
|
|
3:1
|
|
Nicolas Almagro – Estudiantes de San Luis
|
|
0:0
|
|
Gimnasia de Jujuy – Douglas Haig
|
|
0:0
|
|
20 Март, Неделя
|
Juventud Unida Univ. – Guillermo Brown
|
|
3:1
|
|
Los Andes – Independiente R
|
|
1:0
|
|
21 Март, Понеделник
|
Atletico Parana – Boca Unidos
|
|
0:2
|
|
Instituto – All Boys
|
|
4:1
|
|
22 Март, Вторник
|
Ferro Carril – Brown
|
|
2:2
|
|
|
кръг 9
|
26 Март, Събота
|
Independiente R – Nicolas Almagro
|
|
1:2
|
|
All Boys – Nueva Chicago
|
|
5:2
|
|
27 Март, Неделя
|
Guillermo Brown – Central Cordoba SE
|
|
1:1
|
|
Douglas Haig – Atletico Parana
|
|
0:0
|
|
Estudiantes de San Luis – Gimnasia de Jujuy
|
|
0:0
|
|
Boca Unidos – Villa Dalmine
|
|
3:1
|
|
Juventud Unida – Juventud Unida Univ.
|
|
1:0
|
|
Brown – Instituto
|
|
4:0
|
|
Chacarita – Ferro Carril
|
|
2:0
|
|
29 Март, Вторник
|
Deportivo Santamarina – Los Andes
|
|
0:1
|
|
31 Март, Четвъртък
|
Talleres Cordoba – Crucero del Norte
|
|
2:1
|
|
|
|
кръг 10
|
2 Април, Събота
|
Nicolas Almagro – Deportivo Santamarina
|
|
1:1
|
|
Nueva Chicago – Brown
|
|
1:2
|
|
Douglas Haig – Boca Unidos
|
|
1:3
|
|
3 Април, Неделя
|
Juventud Unida Univ. – Villa Dalmine
|
|
1:3
|
|
Crucero del Norte – All Boys
|
|
3:2
|
|
Los Andes – Talleres Cordoba
|
|
1:2
|
|
Gimnasia de Jujuy – Independiente R
|
|
1:0
|
|
Ferro Carril – Guillermo Brown
|
|
3:1
|
|
4 Април, Понеделник
|
Atletico Parana – Estudiantes de San Luis
|
|
1:2
|
|
5 Април, Вторник
|
Instituto – Chacarita
|
|
0:3
|
|
Central Cordoba SE – Juventud Unida
|
|
3:3
|
|
|
кръг 11
|
9 Април, Събота
|
Brown – Crucero del Norte
|
|
4:3
|
|
Chacarita – Nueva Chicago
|
|
0:1
|
|
Villa Dalmine – Central Cordoba SE
|
|
0:1
|
|
10 Април, Неделя
|
Guillermo Brown – Instituto
|
|
1:0
|
|
Boca Unidos – Juventud Unida Univ.
|
|
0:0
|
|
Talleres Cordoba – Nicolas Almagro
|
|
0:0
|
|
Juventud Unida – Ferro Carril
|
|
2:1
|
|
All Boys – Los Andes
|
|
1:2
|
|
Estudiantes de San Luis – Douglas Haig
|
|
2:1
|
|
11 Април, Понеделник
|
Independiente R – Atletico Parana
|
|
0:0
|
|
12 Април, Вторник
|
Deportivo Santamarina – Gimnasia de Jujuy
|
|
2:0
|
|
|
|
кръг 12
|
15 Април, Петък
|
Crucero del Norte – Chacarita
|
|
1:1
|
|
16 Април, Събота
|
Nueva Chicago – Guillermo Brown
|
|
1:0
|
|
17 Април, Неделя
|
Estudiantes de San Luis – Boca Unidos
|
|
0:1
|
|
Central Cordoba SE – Juventud Unida Univ.
|
|
0:0
|
|
Atletico Parana – Deportivo Santamarina
|
|
1:1
|
|
Los Andes – Brown
|
|
0:1
|
|
Nicolas Almagro – All Boys
|
|
0:2
|
|
Instituto – Juventud Unida
|
|
0:1
|
|
19 Април, Вторник
|
Gimnasia de Jujuy – Talleres Cordoba
|
|
1:2
|
|
20 Април, Сряда
|
Ferro Carril – Villa Dalmine
|
|
1:3
|
|
10 Май, Вторник
|
Douglas Haig – Independiente R
|
|
4:0
|
|
|
|
|
|
|
|
|
кръг 19
|
4 Юни, Събота
|
Brown – Deportivo Santamarina
|
|
2:2
|
|
Instituto – Crucero del Norte
|
|
1:2
|
|
5 Юни, Неделя
|
Boca Unidos – Nueva Chicago
|
|
2:1
|
|
All Boys – Talleres Cordoba
|
|
1:2
|
|
Chacarita – Independiente R
|
|
4:0
|
|
Guillermo Brown – Estudiantes de San Luis
|
|
2:0
|
|
Juventud Unida – Douglas Haig
|
|
1:1
|
|
Villa Dalmine – Atletico Parana
|
|
2:1
|
|
Juventud Unida Univ. – Gimnasia de Jujuy
|
|
0:1
|
|
6 Юни, Понеделник
|
Central Cordoba SE – Nicolas Almagro
|
|
2:0
|
|
7 Юни, Вторник
|
Ferro Carril – Los Andes
|
|
0:2
|
|
|
|
|
|