тур 19
|
11 березня, п`ятница
|
Зеніт до 19 – ЦСКА М до 19
|
|
1:3
|
|
Чертаново до 19 – Динамо М до 19
|
|
1:2
|
|
Сочі до 19 – Крила Совєтовдо 19
|
|
0:1
|
|
Локомотив М до 19 – Спартак М до 19
|
|
1:0
|
|
5 квітня, вівторок
|
Ростов до 19 – Рубін до 19
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 20
|
15 березня, вівторок
|
Рубін до 19 – Локомотив М до 19
|
|
2:0
|
|
Динамо М до 19 – Сочі до 19
|
|
0:1
|
|
Крила Совєтовдо 19 – Ростов до 19
|
|
1:5
|
|
Спартак М до 19 – Зеніт до 19
|
|
0:2
|
|
ЦСКА М до 19 – Чертаново до 19
|
|
1:0
|
|
|
тур 21
|
1 квітня, п`ятница
|
Локомотив М до 19 – Крила Совєтовдо 19
|
|
4:1
|
|
Сочі до 19 – ЦСКА М до 19
|
|
1:3
|
|
Чертаново до 19 – Рубін до 19
|
|
1:2
|
|
Ростов до 19 – Спартак М до 19
|
|
0:1
|
|
Зеніт до 19 – Динамо М до 19
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 22
|
8 квітня, п`ятница
|
Рубін до 19 – Зеніт до 19
|
|
1:2
|
|
Динамо М до 19 – Ростов до 19
|
|
1:4
|
|
Крила Совєтовдо 19 – Чертаново до 19
|
|
0:2
|
|
Спартак М до 19 – Сочі до 19
|
|
1:0
|
|
ЦСКА М до 19 – Локомотив М до 19
|
|
2:1
|
|
|
тур 23
|
15 квітня, п`ятница
|
Зеніт до 19 – Крила Совєтовдо 19
|
|
2:0
|
|
Ростов до 19 – ЦСКА М до 19
|
|
1:1
|
|
Чертаново до 19 – Спартак М до 19
|
|
4:1
|
|
Сочі до 19 – Рубін до 19
|
|
1:0
|
|
Локомотив М до 19 – Динамо М до 19
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 24
|
20 квітня, середа
|
Динамо М до 19 – Чертаново до 19
|
|
0:0
|
|
22 квітня, п`ятница
|
ЦСКА М до 19 – Зеніт до 19
|
|
2:1
|
|
Спартак М до 19 – Локомотив М до 19
|
|
0:1
|
|
Крила Совєтовдо 19 – Сочі до 19
|
|
3:3
|
|
Рубін до 19 – Ростов до 19
|
|
1:1
|
|
|
тур 25
|
29 квітня, п`ятница
|
Локомотив М до 19 – Рубін до 19
|
|
0:2
|
|
Сочі до 19 – Динамо М до 19
|
|
2:0
|
|
Чертаново до 19 – ЦСКА М до 19
|
|
1:2
|
|
Ростов до 19 – Крила Совєтовдо 19
|
|
3:0
|
|
Зеніт до 19 – Спартак М до 19
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 26
|
6 травня, п`ятница
|
Рубін до 19 – Чертаново до 19
|
|
0:3
|
|
Динамо М до 19 – Зеніт до 19
|
|
0:3
|
|
Крила Совєтовдо 19 – Локомотив М до 19
|
|
1:3
|
|
Спартак М до 19 – Ростов до 19
|
|
1:1
|
|
ЦСКА М до 19 – Сочі до 19
|
|
2:0
|
|
|
тур 27
|
13 травня, п`ятница
|
Локомотив М до 19 – ЦСКА М до 19
|
|
1:1
|
|
Сочі до 19 – Спартак М до 19
|
|
2:1
|
|
Чертаново до 19 – Крила Совєтовдо 19
|
|
2:2
|
|
Ростов до 19 – Динамо М до 19
|
|
2:1
|
|
Зеніт до 19 – Рубін до 19
|
|
3:3
|
|
|
|
тур 28
|
20 травня, п`ятница
|
ЦСКА М до 19 – Ростов до 19
|
|
4:5
|
|
Спартак М до 19 – Чертаново до 19
|
|
3:1
|
|
Крила Совєтовдо 19 – Зеніт до 19
|
|
2:5
|
|
Динамо М до 19 – Локомотив М до 19
|
|
0:2
|
|
Рубін до 19 – Сочі до 19
|
|
0:1
|
|
|