Kolejka 1
|
1 Sierpieñ, Piątek
|
Renova – Teteks
|
|
0:0
|
|
2 Sierpieñ, Sobota
|
Sileks – Turnovo
|
|
2:0
|
|
Shkendija – Bregalnica Stip
|
|
2:1
|
|
Pelister – Vardar
|
|
0:1
|
|
3 Sierpieñ, Niedziela
|
Rabotnicki – Metalurg Skopje
|
|
0:3
|
|
|
|
Kolejka 2
|
8 Sierpieñ, Piątek
|
Renova – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
9 Sierpieñ, Sobota
|
Metalurg Skopje – Sileks
|
|
1:1
|
|
Vardar – Shkendija
|
|
3:0
|
|
Teteks – Bregalnica Stip
|
|
0:1
|
|
Turnovo – Pelister
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 3
|
15 Sierpieñ, Piątek
|
Rabotnicki – Teteks
|
|
3:1
|
|
16 Sierpieñ, Sobota
|
Bregalnica Stip – Vardar
|
|
1:2
|
|
Sileks – Renova
|
|
1:0
|
|
Shkendija – Turnovo
|
|
5:2
|
|
Pelister – Metalurg Skopje
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 4
|
22 Sierpieñ, Piątek
|
Metalurg Skopje – Shkendija
|
|
1:1
|
|
Rabotnicki – Sileks
|
|
0:0
|
|
23 Sierpieñ, Sobota
|
Teteks – Vardar
|
|
2:2
|
|
Renova – Pelister
|
|
0:2
|
|
Turnovo – Bregalnica Stip
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 5
|
26 Sierpieñ, Wtorek
|
Pelister – Rabotnicki
|
|
1:0
|
|
Shkendija – Renova
|
|
1:1
|
|
Sileks – Teteks
|
|
3:1
|
|
Bregalnica Stip – Metalurg Skopje
|
|
0:1
|
|
Vardar – Turnovo
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 6
|
29 Sierpieñ, Piątek
|
Rabotnicki – Shkendija
|
|
3:2
|
|
30 Sierpieñ, Sobota
|
Sileks – Pelister
|
|
1:1
|
|
Renova – Bregalnica Stip
|
|
2:1
|
|
Metalurg Skopje – Vardar
|
|
1:4
|
|
31 Sierpieñ, Niedziela
|
Teteks – Turnovo
|
|
0:3
|
|
|
Kolejka 7
|
13 Wrzesieñ, Sobota
|
Pelister – Teteks
|
|
3:0
|
|
Vardar – Renova
|
|
1:1
|
|
Shkendija – Sileks
|
|
3:0
|
|
Turnovo – Metalurg Skopje
|
|
1:0
|
|
Bregalnica Stip – Rabotnicki
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 8
|
19 Wrzesieñ, Piątek
|
Renova – Turnovo
|
|
2:3
|
|
Rabotnicki – Vardar
|
|
0:2
|
|
20 Wrzesieñ, Sobota
|
Sileks – Bregalnica Stip
|
|
1:1
|
|
Teteks – Metalurg Skopje
|
|
0:1
|
|
Pelister – Shkendija
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 9
|
27 Wrzesieñ, Sobota
|
Metalurg Skopje – Renova
|
|
3:0
|
|
Shkendija – Teteks
|
|
5:0
|
|
Turnovo – Rabotnicki
|
|
0:1
|
|
Bregalnica Stip – Pelister
|
|
0:0
|
|
Vardar – Sileks
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 10
|
3 Pażdziernik, Piątek
|
Vardar – Pelister
|
|
1:0
|
|
4 Pażdziernik, Sobota
|
Teteks – Renova
|
|
0:4
|
|
Bregalnica Stip – Shkendija
|
|
1:3
|
|
Turnovo – Sileks
|
|
1:1
|
|
Metalurg Skopje – Rabotnicki
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 11
|
17 Pażdziernik, Piątek
|
Pelister – Turnovo
|
|
0:0
|
|
Rabotnicki – Renova
|
|
3:0
|
|
18 Pażdziernik, Sobota
|
Bregalnica Stip – Teteks
|
|
4:1
|
|
Shkendija – Vardar
|
|
1:2
|
|
Sileks – Metalurg Skopje
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 12
|
24 Pażdziernik, Piątek
|
Renova – Sileks
|
|
2:2
|
|
25 Pażdziernik, Sobota
|
Vardar – Bregalnica Stip
|
|
1:0
|
|
Metalurg Skopje – Pelister
|
|
0:0
|
|
Teteks – Rabotnicki
|
|
1:5
|
|
Turnovo – Shkendija
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 13
|
28 Pażdziernik, Wtorek
|
Pelister – Renova
|
|
0:1
|
|
Shkendija – Metalurg Skopje
|
|
2:1
|
|
Sileks – Rabotnicki
|
|
0:2
|
|
Vardar – Teteks
|
|
5:0
|
|
Bregalnica Stip – Turnovo
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 14
|
31 Pażdziernik, Piątek
|
Renova – Shkendija
|
|
1:0
|
|
Rabotnicki – Pelister
|
|
1:0
|
|
1 Listopad, Sobota
|
Teteks – Sileks
|
|
1:3
|
|
Turnovo – Vardar
|
|
0:0
|
|
Metalurg Skopje – Bregalnica Stip
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 15
|
8 Listopad, Sobota
|
Bregalnica Stip – Renova
|
|
2:0
|
|
Turnovo – Teteks
|
|
2:0
|
|
Shkendija – Rabotnicki
|
|
1:3
|
|
Pelister – Sileks
|
|
0:1
|
|
Vardar – Metalurg Skopje
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 16
|
21 Listopad, Piątek
|
Renova – Vardar
|
|
3:0
|
|
Rabotnicki – Bregalnica Stip
|
|
4:0
|
|
22 Listopad, Sobota
|
Sileks – Shkendija
|
|
0:1
|
|
Teteks – Pelister
|
|
1:1
|
|
Metalurg Skopje – Turnovo
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 17
|
29 Listopad, Sobota
|
Bregalnica Stip – Sileks
|
|
1:1
|
|
Turnovo – Renova
|
|
0:0
|
|
Shkendija – Pelister
|
|
5:0
|
|
Metalurg Skopje – Teteks
|
|
0:2
|
|
Vardar – Rabotnicki
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 18
|
28 Luty, Piątek
|
Sileks – Vardar
|
|
0:3
|
|
Teteks – Shkendija
|
|
1:2
|
|
Rabotnicki – Turnovo
|
|
1:0
|
|
Pelister – Bregalnica Stip
|
|
0:1
|
|
1 Marzec, Sobota
|
Renova – Metalurg Skopje
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 19
|
6 Marzec, Piątek
|
Rabotnicki – Turnovo
|
|
2:0
|
|
9 Marzec, Poniedziałek
|
Vardar – Metalurg Skopje
|
|
2:1
|
|
Renova – Bregalnica Stip
|
|
2:1
|
|
10 Marzec, Wtorek
|
Shkendija – Pelister
|
|
2:0
|
|
Sileks – Teteks
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 20
|
13 Marzec, Piątek
|
Teteks – Renova
|
|
1:2
|
|
14 Marzec, Sobota
|
Bregalnica Stip – Shkendija
|
|
0:0
|
|
Turnovo – Vardar
|
|
0:2
|
|
Sileks – Metalurg Skopje
|
|
1:1
|
|
Pelister – Rabotnicki
|
|
1:3
|
|
|
Kolejka 21
|
20 Marzec, Piątek
|
Renova – Sileks
|
|
1:1
|
|
Rabotnicki – Bregalnica Stip
|
|
0:0
|
|
21 Marzec, Sobota
|
Vardar – Pelister
|
|
1:1
|
|
Metalurg Skopje – Turnovo
|
|
0:0
|
|
Shkendija – Teteks
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 22
|
3 Kwiecieñ, Piątek
|
Bregalnica Stip – Vardar
|
|
0:0
|
|
Sileks – Shkendija
|
|
0:3
|
|
Teteks – Rabotnicki
|
|
1:2
|
|
Pelister – Turnovo
|
|
0:1
|
|
Renova – Metalurg Skopje
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 23
|
6 Kwiecieñ, Poniedziałek
|
Rabotnicki – Sileks
|
|
2:0
|
|
Metalurg Skopje – Pelister
|
|
3:1
|
|
Turnovo – Bregalnica Stip
|
|
0:1
|
|
7 Kwiecieñ, Wtorek
|
Vardar – Teteks
|
|
2:0
|
|
Shkendija – Renova
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 24
|
10 Kwiecieñ, Piątek
|
Bregalnica Stip – Pelister
|
|
1:0
|
|
Sileks – Vardar
|
|
0:2
|
|
Teteks – Turnovo
|
|
1:3
|
|
Renova – Rabotnicki
|
|
2:0
|
|
13 Kwiecieñ, Poniedziałek
|
Shkendija – Metalurg Skopje
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 25
|
17 Kwiecieñ, Piątek
|
Rabotnicki – Shkendija
|
|
1:0
|
|
Pelister – Teteks
|
|
3:1
|
|
18 Kwiecieñ, Sobota
|
Turnovo – Sileks
|
|
1:1
|
|
Metalurg Skopje – Bregalnica Stip
|
|
0:0
|
|
Vardar – Renova
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 26
|
21 Kwiecieñ, Wtorek
|
Sileks – Pelister
|
|
1:0
|
|
Teteks – Bregalnica Stip
|
|
0:0
|
|
Renova – Turnovo
|
|
1:1
|
|
Rabotnicki – Metalurg Skopje
|
|
2:2
|
|
23 Kwiecieñ, Czwartek
|
Shkendija – Vardar
|
|
3:2
|
|
|
Kolejka 27
|
25 Kwiecieñ, Sobota
|
Metalurg Skopje – Teteks
|
|
0:0
|
|
Pelister – Renova
|
|
1:1
|
|
Bregalnica Stip – Sileks
|
|
2:0
|
|
27 Kwiecieñ, Poniedziałek
|
Vardar – Rabotnicki
|
|
2:0
|
|
Turnovo – Shkendija
|
|
0:4
|
|
|