Kolejka 1
|
15 Lipiec, Piątek
|
ViOn Zlate Moravce – Spartak Myjava
|
|
1:2
|
|
Ruzomberok – Tatran
|
|
1:0
|
|
Zemplin Michalovce – Trencin
|
|
2:1
|
|
16 Lipiec, Sobota
|
Podbrezova – Spartak Trnava
|
|
1:1
|
|
Senica – Slovan Bratislava
|
|
0:1
|
|
Zilina – DAC
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 2
|
22 Lipiec, Piątek
|
Zilina – Ruzomberok
|
|
3:2
|
|
Trencin – Senica
|
|
3:0
|
|
Podbrezova – Spartak Myjava
|
|
0:0
|
|
23 Lipiec, Sobota
|
Tatran – Zemplin Michalovce
|
|
0:0
|
|
Slovan Bratislava – ViOn Zlate Moravce
|
|
3:2
|
|
Spartak Trnava – DAC
|
|
2:1
|
|
|
|
|
Kolejka 5
|
12 Sierpieñ, Piątek
|
Podbrezova – Zemplin Michalovce
|
|
1:0
|
|
DAC – Trencin
|
|
2:3
|
|
Spartak Trnava – Tatran
|
|
2:0
|
|
Ruzomberok – Slovan Bratislava
|
|
3:2
|
|
ViOn Zlate Moravce – Senica
|
|
0:1
|
|
Zilina – Spartak Myjava
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 6
|
19 Sierpieñ, Piątek
|
Zemplin Michalovce – DAC
|
|
1:0
|
|
Spartak Myjava – Spartak Trnava
|
|
1:1
|
|
Senica – Podbrezova
|
|
0:1
|
|
Tatran – ViOn Zlate Moravce
|
|
1:0
|
|
Slovan Bratislava – Zilina
|
|
1:0
|
|
20 Sierpieñ, Sobota
|
Trencin – Ruzomberok
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 7
|
25 Sierpieñ, Czwartek
|
DAC – Senica
|
|
0:0
|
|
26 Sierpieñ, Piątek
|
Podbrezova – ViOn Zlate Moravce
|
|
1:1
|
|
Spartak Trnava – Slovan Bratislava
|
|
0:0
|
|
Ruzomberok – Zemplin Michalovce
|
|
3:0
|
|
27 Sierpieñ, Sobota
|
Zilina – Trencin
|
|
4:0
|
|
Spartak Myjava – Tatran
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 8
|
9 Wrzesieñ, Piątek
|
Senica – Ruzomberok
|
|
1:1
|
|
Tatran – Podbrezova
|
|
0:2
|
|
Slovan Bratislava – Spartak Myjava
|
|
0:1
|
|
Trencin – Spartak Trnava
|
|
3:3
|
|
ViOn Zlate Moravce – DAC
|
|
1:1
|
|
Zemplin Michalovce – Zilina
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 9
|
16 Wrzesieñ, Piątek
|
Spartak Myjava – Trencin
|
|
1:0
|
|
DAC – Podbrezova
|
|
0:0
|
|
Spartak Trnava – Zemplin Michalovce
|
|
2:3
|
|
Slovan Bratislava – Tatran
|
|
1:1
|
|
Ruzomberok – ViOn Zlate Moravce
|
|
6:1
|
|
Zilina – Senica
|
|
4:2
|
|
|
|
Kolejka 10
|
23 Wrzesieñ, Piątek
|
Podbrezova – Ruzomberok
|
|
3:1
|
|
Zemplin Michalovce – Spartak Myjava
|
|
3:2
|
|
Senica – Spartak Trnava
|
|
0:1
|
|
Tatran – DAC
|
|
0:3
|
|
Trencin – Slovan Bratislava
|
|
2:1
|
|
ViOn Zlate Moravce – Zilina
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 11
|
30 Wrzesieñ, Piątek
|
Spartak Myjava – Senica
|
|
1:0
|
|
Spartak Trnava – ViOn Zlate Moravce
|
|
1:0
|
|
Slovan Bratislava – Zemplin Michalovce
|
|
3:1
|
|
Ruzomberok – DAC
|
|
2:2
|
|
Zilina – Podbrezova
|
|
1:0
|
|
1 Pażdziernik, Sobota
|
Trencin – Tatran
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 12
|
14 Pażdziernik, Piątek
|
Spartak Myjava – ViOn Zlate Moravce
|
|
2:0
|
|
DAC – Zilina
|
|
0:6
|
|
Spartak Trnava – Podbrezova
|
|
0:2
|
|
Tatran – Ruzomberok
|
|
1:1
|
|
Trencin – Zemplin Michalovce
|
|
0:2
|
|
15 Pażdziernik, Sobota
|
Slovan Bratislava – Senica
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 13
|
21 Pażdziernik, Piątek
|
Zemplin Michalovce – Tatran
|
|
2:2
|
|
Spartak Myjava – Podbrezova
|
|
0:2
|
|
Senica – Trencin
|
|
1:2
|
|
Ruzomberok – Zilina
|
|
0:2
|
|
ViOn Zlate Moravce – Slovan Bratislava
|
|
1:5
|
|
22 Pażdziernik, Sobota
|
DAC – Spartak Trnava
|
|
0:1
|
|
|
|
|
Kolejka 15
|
3 Listopad, Czwartek
|
Podbrezova – Trencin
|
|
2:1
|
|
4 Listopad, Piątek
|
Senica – Tatran
|
|
0:0
|
|
Ruzomberok – Spartak Myjava
|
|
0:0
|
|
ViOn Zlate Moravce – Zemplin Michalovce
|
|
1:5
|
|
5 Listopad, Sobota
|
Zilina – Spartak Trnava
|
|
7:0
|
|
DAC – Slovan Bratislava
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 16
|
18 Listopad, Piątek
|
Zemplin Michalovce – Podbrezova
|
|
1:3
|
|
Senica – ViOn Zlate Moravce
|
|
1:3
|
|
Tatran – Spartak Trnava
|
|
0:1
|
|
Trencin – DAC
|
|
0:2
|
|
19 Listopad, Sobota
|
Slovan Bratislava – Ruzomberok
|
|
2:1
|
|
Spartak Myjava – Zilina
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 17
|
25 Listopad, Piątek
|
Podbrezova – Senica
|
|
2:0
|
|
DAC – Zemplin Michalovce
|
|
2:1
|
|
Spartak Trnava – Spartak Myjava
|
|
3:0
|
|
ViOn Zlate Moravce – Tatran
|
|
3:0
|
|
Zilina – Slovan Bratislava
|
|
2:1
|
|
27 Listopad, Niedziela
|
Ruzomberok – Trencin
|
|
3:3
|
|
|
|
Kolejka 18
|
2 Grudzieñ, Piątek
|
Senica – DAC
|
|
1:1
|
|
Tatran – Spartak Myjava
|
|
CANC
|
|
Trencin – Zilina
|
|
0:3
|
|
ViOn Zlate Moravce – Podbrezova
|
|
2:0
|
|
3 Grudzieñ, Sobota
|
Slovan Bratislava – Spartak Trnava
|
|
0:1
|
|
28 Luty, Wtorek
|
Zemplin Michalovce – Ruzomberok
|
|
1:3
|
|
|
Kolejka 19
|
9 Grudzieñ, Piątek
|
Podbrezova – Tatran
|
|
1:1
|
|
Spartak Myjava – Slovan Bratislava
|
|
CANC
|
|
DAC – ViOn Zlate Moravce
|
|
1:0
|
|
Spartak Trnava – Trencin
|
|
1:1
|
|
Ruzomberok – Senica
|
|
2:1
|
|
Zilina – Zemplin Michalovce
|
|
7:1
|
|
|
|
|
Kolejka 21
|
24 Luty, Piątek
|
Spartak Myjava – Zemplin Michalovce
|
|
CANC
|
|
DAC – Tatran
|
|
5:0
|
|
Spartak Trnava – Senica
|
|
0:1
|
|
Slovan Bratislava – Trencin
|
|
4:3
|
|
Ruzomberok – Podbrezova
|
|
0:0
|
|
Zilina – ViOn Zlate Moravce
|
|
4:1
|
|
|
|
Kolejka 22
|
3 Marzec, Piątek
|
DAC – Ruzomberok
|
|
1:1
|
|
Senica – Spartak Myjava
|
|
CANC
|
|
Tatran – Trencin
|
|
0:1
|
|
ViOn Zlate Moravce – Spartak Trnava
|
|
0:0
|
|
4 Marzec, Sobota
|
Zemplin Michalovce – Slovan Bratislava
|
|
1:3
|
|
Podbrezova – Zilina
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 23
|
10 Marzec, Piątek
|
DAC – Zilina
|
|
2:2
|
|
Senica – Slovan Bratislava
|
|
0:1
|
|
Ruzomberok – Tatran
|
|
5:0
|
|
ViOn Zlate Moravce – Spartak Myjava
|
|
CANC
|
|
11 Marzec, Sobota
|
Zemplin Michalovce – Trencin
|
|
1:4
|
|
Podbrezova – Spartak Trnava
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 24
|
17 Marzec, Piątek
|
Spartak Myjava – Podbrezova
|
|
CANC
|
|
Tatran – Zemplin Michalovce
|
|
2:2
|
|
Slovan Bratislava – ViOn Zlate Moravce
|
|
1:1
|
|
Zilina – Ruzomberok
|
|
3:1
|
|
18 Marzec, Sobota
|
Trencin – Senica
|
|
1:1
|
|
Spartak Trnava – DAC
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 25
|
31 Marzec, Piątek
|
Podbrezova – Slovan Bratislava
|
|
2:3
|
|
DAC – Spartak Myjava
|
|
CANC
|
|
Senica – Zemplin Michalovce
|
|
1:0
|
|
Ruzomberok – Spartak Trnava
|
|
1:0
|
|
ViOn Zlate Moravce – Trencin
|
|
0:2
|
|
Zilina – Tatran
|
|
1:0
|
|
|
|
|
Kolejka 27
|
14 Kwiecieñ, Piątek
|
Podbrezova – Zemplin Michalovce
|
|
1:4
|
|
DAC – Trencin
|
|
1:0
|
|
Spartak Trnava – Tatran
|
|
4:0
|
|
ViOn Zlate Moravce – Senica
|
|
2:1
|
|
Zilina – Spartak Myjava
|
|
CANC
|
|
16 Kwiecieñ, Niedziela
|
Ruzomberok – Slovan Bratislava
|
|
2:1
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 31
|
12 Maj, Piątek
|
Zilina – Senica
|
|
3:2
|
|
Ruzomberok – ViOn Zlate Moravce
|
|
2:1
|
|
Slovan Bratislava – Tatran
|
|
3:1
|
|
Spartak Trnava – Zemplin Michalovce
|
|
1:0
|
|
Spartak Myjava – Trencin
|
|
CANC
|
|
14 Maj, Niedziela
|
DAC – Podbrezova
|
|
2:2
|
|
|
|
|
Kolejka 33
|
26 Maj, Piątek
|
Spartak Trnava – ViOn Zlate Moravce
|
|
3:1
|
|
Slovan Bratislava – Zemplin Michalovce
|
|
3:1
|
|
Trencin – Tatran
|
|
2:0
|
|
Ruzomberok – DAC
|
|
2:0
|
|
Zilina – Podbrezova
|
|
4:0
|
|
Spartak Myjava – Senica
|
|
CANC
|
|
|